Sprawdź pocztęSprawdź pocztę    Napisz do nasNapisz do nas    Mapa serwisuMapa serwisu            
Szkoła Podstawowa
im. Księcia Józefa Poniatowskiego
w Starych Pieścirogach

AktualnościO SzkoleDla nauczycieliDla rodzicówDla uczniówRada PedagogicznaPomoc pedagogicznaDokumentyUroczystościWydarzeniaWycieczkiSportKonkursy_TurniejeGaleriaŚwietlicaBibliotekaDZIENNIK UONET+Kontakt

Jesteś tu: Strona głównaAktualności

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

 

Informujemy, że  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową  im. Ks. Józefa Poniatowskiego w Starych Pieścirogach, ul.Kolejowa 65, 05-191 Nasielsk, jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się kontaktujesz.

 

więcej


INFORMACJA

W związku z korzystaniem przez uczniów z bezpłatnego dowozu do placówek oświatowych autobusami/busami od 1 września 2020 roku informujemy, że zgodnie z § 24 ust. 1 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 7 sierpnia 2020 roku

 

więcej


Kłopoty z logowaniem do e-dziennika

2020-10-27 

   Szanowni Państwo, od godzin porannych w dniu wczorajszym występują dotkliwe problemy z możliwością zalogowania się do dziennika elektronicznego wynikające z awarii na serwerach firmy Vulcan. Występowały i nadal występują utrudnienia, za które z firmą VULCAN wspólnie przepraszamy.
  Informujemy jednocześnie, że kłopoty związane z odczytywaniem informacji z e-dziennik na telefonach komórkowych spowodowane są zmianami programowymi i systemowymi w firmie VULCAN. Mogą one potrwać do końca bieżącego tygodnia. Sporadycznie może pomóc czyszczenie historii i cookis.

 

Cezary WiśniewskiSzanowni Państwo

2020-10-26 

Z przyczyn technicznych w tym tygodniu zajęcia będą odbywać się przez dziennik elektroniczny.
 

Z chwilą uruchomienia usługi MS TEAMS będą prowadzone lekcje on-line.
 

Od momentu wprowadzenia lekcji on line uczeń ma obowiązek uczestniczenia w nich.
 

Usprawiedliwienie nieobecności dziecka na zajęciach on-line będzie odbywać się na dotychczasowych zasadach.
 

Treść lekcji prowadzona za pomocą e-dziennika będzie zamieszczona do ostatniej godziny lekcyjnej wynikającej z planu tygodniowego dla danej klasy.
 

Kontakt rodziców z nauczycielem może odbywać się wyłącznie przez dziennik elektroniczny w godzinach od 08.00-15.00.
 

Uwzględniając hybrydowy tryb pracy w szkole, nauczyciele będą kontaktować się z Państwem w możliwie najszybszym terminie.Informacja dotycząca konkursów przedmiotowych.

2020-10-26 

Szanowni Państwo,

 

w związku z wprowadzonymi kolejnymi obostrzeniami w celu zapobieganiu rozprzestrzeniania się epidemii niemożliwe jest przeprowadzenie w dniach 27 – 29 października br. etapów szkolnych konkursów przedmiotowych (historia, fizyka, biologia, wos, geografia i chemia).

 

Nowe terminy powyższych konkursów zostaną opublikowane na stronie internetowej MSCDN. Proszę o regularne monitorowanie i zapoznawanie się z publikowanymi komunikatami oraz o przekazanie powyższej informacji rodzicom oraz uczniom, którzy mieli być uczestnikami powyższych konkursów.

 

Decyzję o zmianie terminów konkursów podjęto zgodnie z §14 pkt. 10 Regulaminu konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa mazowieckiego w roku szkolnym 2020/2021.

 

Z poważaniem

Dyrektor Cezary Wiśniewski 

do górydo góry